Para İadesi Politikası | TeknoClouds

PARA İADESİ POLİTİKASISon Revizyon: 5.04.2021


RegNet Network Solutions, LLC şirketinden satın alınan ürünler, yalnızca bu politikada aşağıda belirtilen para iadesi süresi dahilinde iptal edilmesi durumunda para iadesi yapılabilir. Bazı ürünler, tüm koşulları altında para iadesi yapılamayan bazı ürünler dahil olmak üzere bu ürünlerle ilişkili para iadesi için farklı politikalara veya gereksinimlere sahip olabilir. Bu tür ürünler için geçerli olan para iadesi şartları için lütfen aşağıya bakın.

Para çekimi tarihi”, bu Para İadesi Politikası için, geçerli ürün veya hizmet sözleşmesinin (burada görebilirsiniz) şart ve koşulları ile uyumlu olarak RegNet Network Solutions, LLC tarafından işleme alınan her türlü yenileme tarihi dahil her türlü ürünün veya hizmetin satın alım tarihi anlamına gelir.

"Para İadesi Süresi", bir ürünü istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak para iadesi yalnızca, TeknoClouds müşteri hizmetlerinden geçerli ürün için belirtilen para iadesi zaman aralığı içinde (söz konusuysa) para iadesi talep etmeniz durumunda yapılır.

Hesap Kapatıldıktan Sonra Para İadesi Yapılmaz. Para iadesi alma hakkınız varsa, hesap kapatıldıktan sonra para iadesi istemeniz gerekir. Hesabınızı istediğiniz zaman kapatmayı seçebilirsiniz, ancak hesap kapatıldığında, bu Para İadesi Politikası uyarınca izin verilen şekilde geri ödeme almaya hak kazanamazsınız.

TÜRKİYE'DEKİ VE AB'DEKİ TÜKETİCİLER: SÖZLEŞMENİN ARDINDAN 14 GÜN İÇERİSİNDE ÜRÜNLERİ VE HİZMETLERİ İPTAL ETMEYE İLİŞKİN YASAL HAKKINIZ BULUNMAKTADIR. ANCAK, İPTAL TARİHİNE KADAR SİZE HALİHAZIRDA SUNMUŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLERİN MAKUL BEDELİNİ SİZE YANSITMA HAKKINA SAHİBİZ. BU DOĞRULTUDA HERHANGİ BİR KISMİ VEYA TAM PARA İADESİ YAPILMAYABİLİR. BU DURUMUN, GEÇERLİ OLDUĞU ÜZERE, TAM PARA İADELERİNİN MÜMKÜN OLDUĞU “ÖZEL PARA İADESİ ŞARTLARINA TABİ ÜRÜNLERİ” ETKİLEMEYECEĞİNİ HATIRLATIRIZ. İŞBU PARA İADESİ POLİTİKASI, YASAL HAKLARINIZI ETKİLEMEMEKTEDİR

Standart Para İadesi Şartları

Yıllık Planlar+ - İşlem tarihinden itibaren 15 gün içinde.

Aylık Planlar*+ - İşlem tarihinden itibaren 72 saat içinde.

*_Aylık Planlar 1 yıllık dönemden az olan tüm planları kapsar (ör. 6 ay, 9 ay vb.)
+Temizlik isteği iletildikten sonra iyileştirme hizmeti olan güvenlik ürünlerinin para iadesi yapılamaz._

Özel Para İadesi Şartları Olan Ürünler

Reklam Harcaması

SEV Premium için, reklam harcaması ve pazarlama araştırması ücretleri geçerli ay için iade edilemez. İlerideki önceden ödenmiş ayları ve ilerideki ek reklam harcaması ve pazarlama araştırması ücretleri için para iadesi yapabiliriz.

Yardımlı Hizmet

İlk üç ay sonra para iadesi yapılabilir.

Açık Artırma ile Listelenen Ürünler

Teklif yoksa ilk 24 saat içinde para iadesi yapılır.

Açık Artırma Ek Kategorileri

Teklif yoksa ilk 48 saat içinde para iadesi yapılır.

Alan Adı Ön Siparişleri

Bir Alan Adı Ön Siparişi kredisi açık artırmaya uygulanırsa, bu ücret geri ödenmez (açık artırmaya uygulanmadıysa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir).

Alan Adı Kayıtları/Yenilemeleri

 1. Standart Koşullar
  PARA İADESİ YAPILMAZ

 2. İstisnalar
  Yalnızca İstisna, Arıza Durumlarında veya Sipariş Başarıyla Teslim Edilemezse İade Yapılabilir.

 3. Ön Kayıtlar
  gTLD ön kayıtları için ödenen başvuru ücretleri için para iadesi yapılmaz*.

  Uzman Hizmetleri

  Uzman Hizmeti daha önce kullanıldıysa, para iadesi yapılmaz (kullanılmadıysa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir).

  Başlayın Hizmeti

  Başlayın Hizmeti daha önce kullanıldıysa, para iadesi yapılmaz (kullanılmadıysa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir).

  TeknoClouds BT Hizmetleri

  BT Hizmeti daha önce kullanıldıysa, para iadesi yapılmaz (kullanılmadıysa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir).

  • Yıllık Abonelikler: Para iadesi yapılmaz
  • Aylık Abonelikler: Faturalandırma döneminde bir veya daha fazla talepte bulunulduysa, aylık aboneliğiniz için para iadesi yapılmaz.

  Hosting Hizmetleri

  Hosting Hizmeti daha önce kullanıldıysa, para iadesi yapılmaz (kullanılmadıysa, işlem tarihinden itibaren 15 gün içinde para iadesi yapılabilir).

  Satın Alınan Ürün ile Ücretsiz Alan Adı

  Satın alınan ürünün ücretsiz alan adı içermesi durumunda, satın alınan ürünü iptal ederseniz, alan adının liste fiyatı para iadesi tutarından çıkarılır (liste fiyatı, TeknoClouds web sitesinde listelenen alan adı fiyatıdır ve hiçbir promosyon, indirim veya diğer fiyat değişikliğine tabi değildir).

  Güvenilir Kişi Ücretleri

  Güvenilir kişi ödemeleri, alan adı başarıyla kaydedilmediyse geri ödenebilir. Ancak, güvenilir kişi ödemeleri yenileme sonrası iade edilemez.

  Web Tasarım Hizmetleri

  Web Hizmetleri: Çalışma sırasında iptal durumunda %30 iptal ücreti, site tasarımı inceleme için teslim edildiğinde iptal durumunda %70 iptal ücreti alınır ve ilk revizyon tamamlandıktan sonra para iadesi yapılmaz. Henüz yapılmamışsa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir. Performans başladıktan sonra, web hizmeti tasarımı işlem tarihinden itibaren 180 gün içinde tamamlandı kabul edilir ve daha sonra para iadesi yapılamaz.

  Logo Tasarımı: Çalışma sırasında %40 iptal ücreti alınır ve sanat çalışması teslim edildikten sonra para iadesi yapılmaz. Henüz yapılmamışsa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir. Performans başladıktan sonra, logo tasarımı işlem tarihinden itibaren 180 gün içinde iletildi olarak kabul edilir ve daha sonra para iadesi yapılamaz.

  Web Sitesi Bakım Hizmetleri: Çalışma sırasında iptal durumunda %30 iptal ücreti, site tasarımı inceleme için teslim edildiğinde iptal durumunda %70 iptal ücreti alınır ve çalışma tamamlandıktan sonra para iadesi yapılmaz.

  Web Sitesi Bakımı ve Pazarlama Hizmetleri: Web Sitesi Bakımı’nı veya Pazarlama Hizmetleri’ni satın alırsanız ve faturalandırma döneminde bir veya daha fazla talebiniz TeknoClouds tarafından yerine getirildiyse, aboneliğiniz için para iadesi yapılmaz.

  Web Sitesi Bakımı veya Web Sitesi hizmetleriyle herhangi bir talep yerine getirilmediyse, “Standart Para İadesi Şartları” bölümünde tanımlandığı şekilde para iadesine hak kazanırsınız.

  • Yıllık Planlar - İşlem tarihinden itibaren 30 gün içinde.
  • Aylık Planlar (süresi 1 yıldan daha kısa olan tüm planlar) - İşlem tarihinden itibaren 48 saat içinde.

  Web Sitesi Güvenliği

  Para iadeleri yalnızca satın alım tarihinden itibaren 30 gün içinde mümkündür ve normal bir kötü amaçlı yazılım temizleme işleminin tamamlanmadığı durumlarda verilir.

  WordPress Premium Desteği

  Plan, faturalandırma dönemi bitmeden önce iptal edildiyse ve kredilerin hiçbiri kullanılmamışsa para iadesi yapılabilir. Hizmet ay içinde daha önce kullanıldıysa, o ay için para iadesi yapılmaz. (Kullanılmadıysa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir.) Plan iptal edilmişse ve önceden ödeme yapıldıysa gelecekteki kullanılmamış hizmet ayları için de para iadesi yapılabilir.

  Para İadesi Yapılamayan Ürünler

  • Değer Belirlemeler (Müşteri krediyi daha önce uygulamışsa Express ve Sertifikalı Değer Belirleme iade edilmez).
  • Müzayede Üyelikleri
  • Bulut Sunucuları
  • Yapılandırma Eklentileri
  • İndirimli Alan Adı Kulübü (satın almak için kullanılırsa)
  • Alan Adı: Müzayedeler, Satın Alma Hizmeti (SADECE hizmetin satın alındığı alan adı için bir teklif göndermediyseniz geri ödeme talep edebilirsiniz), Konsolidasyon veya İzleme
  • Hosting Bağlantısı ücretli Uygulamalar (kurulduktan sonra iade edilmez)
  • Bayi Hesapları
  • Office Maks. Paketleri
  • Premium Alan Adları
  • Geri Ödeme Ücretleri
  • Alan Adı Kayıtları (başarılıysa)
  • Transferler (başarılıysa)